Noteikumi

NOTEIKUMI

Latvijas Republikas likumdošana nosaka, ka interneta veikala īpašniekam ir jāatrunā preču piegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības. Šādu atrunu sauc par distances līgumu (MK noteikumi).

1. VISPĀRĒJA INFORMĀCIJA

Prieks par mūsu satikšanos www.kristibam.lv (turpmāk tekstā “mājaslapa”)!

Turpmākajā tekstā esam centušies apkopot visu Jums nepieciešamo informāciju ērtākai navigācijai Kristibam.lv apģērbu mājaslapā, kā arī saprotamākai produkcijas pirkumu veikšanai.

Lūgums iepazīties ar visiem noteikumiem līdz pirkuma veikšanas brīdim, jo veicot pirkumu, Jūs apliecināt, ka ar tiem esat iepazinušies un tiem piekrītat.

Šīs mājaslapas īpašnieks ir Aiga Fridrihsone (turpmāk “mēs”, “mūs”), reģistrācijas numurs 23078012653, faktiskā adrese ir Rīgas iela 55, Salaspils, LV – 2121, Latvija.

Neskaidrību gadījumā lūgums sazināties ar mums, izmantojot kontaktu formu vai rakstot epastu uz info@kristibam.lv

Ja vien nav norādīts citādi, viss saturs, kas publicēts mājaslapā ir KRISTIBAM.LV privātīpašums. Visas tiesības ir aizsargātas. Jebkādas informācijas pārpublicēšanas vai izmantošanas gadījumā, ir jāslēdz rakstiska vienošanās ar uzņēmumu.

2.  INFORMĀCIJA PAR PIRKUMU

KRISTIBAM.LV e-veikala pircējam jābūt vismaz 18 gadus vecam.

Mūsu norēķini notiek Eiro (EUR) valūtā.

3. PASŪTĪJUMA VEIKŠANA

Veicot pirkumu, rūpīgi pārbaudiet, vai pirkuma grozā izvēlētais apģērba izmērs un skaits ir norādīts atbilstoši Jūsu vajadzībām.

Daļa no produkcijas, kas redzama www.kristibam.lv mājaslapā, NAV pieejama uzreiz. Produkcija tiek šūta PĒC PASŪTĪJUMA.

Pēc maksājuma saņemšanas, preci izgatavojam 3-10 darba dienu laikā, neskaitot nedēļas nogales, Latvijas Republikas Valsts svētku dienas, kā arī pašu izsludināto atvaļinājumu laikā.

Produkcijai, kas PIEEJAMA UZREIZ klāt būs norāde /IR noliktavā/. Produkcija, kas jāpasūta klāt būs norāde /PĒC pasūtījuma/.

Ja tomēr pēc pirkuma noformēšanas atklājat, ka dati ievadīti kļūdaini, nekavējoties sazinieties ar mums pa tālruni +371 26389900 vai uz epastu info@kristibam.lv, lai labotu radušos situāciju.

Izdarot pasūtījumu Pircējs apstiprina, ka ir iepazinies ar preces sludinājumā norādīto informāciju.

Ja tomēr radušies kādi jautājumi, lai līdz galam izdarītu izvēli par labu kādam produktam, sazinieties ar mums iepriekš minētajā veidā.

Ja tērps ir nepieciešams “pēdējā brīdī”, tad lūdzu saziniem ar mums. Vienmēr var atrast risinājumu!

4.  PREČU APMAKSA

Pēc pasūtījuma veikšanas izvēloties opciju SAMAKSA AR PĀRSKAITĪJUMU, Pircējs sevis norādītajā epastā saņem pirkuma apstiprinājumu, kā arī rēķinu, kurā norādīti visi nepieciešamie rekvizīti pēdējam pirkuma posmam – apmaksai.

Rēķins ir sagatavots automatizēti un ir derīgs bez paraksta.

Pircējs veic rēķina apmaksu ar bankas pārskaitījumu 2 darba dienu laikā, sedzot ar to saistīto maksājuma komisijas maksu (ja tāda tiek piemērota). Ja samaksa saņemta netiek, pirkuma rezervācija tiek anulēta.

Izvēlētās preces izsūtīšana pa izvēlēto piegādes kanālu notiek tikai pēc rēķina apmaksas saņemšanas.

Pirkuma brīdī norādot opciju – SAMAKSA UZ VIETAS, Pircējam tiek dota iespēja izvēlēties saņemt preci KRISTIBAM.LV darbnīcā Salaspilī, Rīgas ielā 55 (iepriekš vienojoties par sev ērtāko laiku) un veikt apmaksu skaidrā naudā. PRECES REZERVĀCIJA TĀS SAŅEMŠANAI UZ VIETAS PAREDZĒTA NE ILGĀK PAR 7 DARBA DIENĀM NO PASŪTĪJUMA VEIKŠANAS BRĪŽA.

5. INFORMĀCIJA PAR PIEGĀDI

Pārdevējs veic pasūtījuma piegādi Pircējam, atbilstoši Pircēja izvēlētajam piegādes veidam;

Steidzamos gadījumos, ja Pircējam nepieciešama ātrāka izsūtīšana / nodošana, Pircējs par to informē mūs, lai vienotos par iespējām veikt ātrāku izsūtīšanu / nodošanu;

Pasūtījumu nosūtām uz pirkuma brīdī norādīto adresi (attiecīgo pakomāta termināli, mājas adresi). Ja neparedzētu apstākļu vai atvaļinājuma dēļ piegāde kavēsies ilgāk par iepriekš minēto laiku, informēsim individuāli.

Lielākoties piedāvājam šādas opcijas: (sūtijuma cenas pēc konkrētā piegādātāja tarifa)

 • Omniva – Latvijā https://www.omniva.lv/lav
 • Latvijas Pasts (izsūtām arī ārpus Latvijas) https://pasts.lv/
 • DPD Latvija paku skapis https://www.dpd.com/lv/lv/
 • Piegāde Latvijas teritorijā izmantojot Express pasta starpniecību https://expresspasts.lv/
 • LV darbnīcā Salaspilī, Rīgas ielā 55 – BEZ MAKSAS, iepriekš vienojoties par ērtāko saņemšanas laiku.

Taču vajadzības gadījumā varam nosūtīt arī ar kādu citu kurjerdienestu pēc savstarpējas vienošanās.

Mēs neuzņemamies atbildību par piegādes kavēšanos, kas radusies Jūsu izvēlētā piegādes pakalpojuma sniedzēja dēļ.

6. PIRKUMA ATGRIEŠANA

Mēs ļoti mīlam to, ko darām, tāpēc cenšamies sniegt Jums pašu labāko, bet gadījumā, ja būs radusies situācija ar neapmierinātību pirkuma jautājumā, Jums būs iespēja to apmainīt 14 dienu laikā pēc saņemšanas brīža bez papildu maksas. Kristibam.lv pieņem apmaiņai preci, ja tā tiek atgriezta tīra, nesaburzīta un nesabojāta. Ja vēlaties preci atgriezt, sazinieties ar mums, lai vienotos par detaļām. Preci nepieciešams nogādāt Kristibam.lv darbnīcā Salaspilī, Rīgas ielā 55

Preces atgriešanas gadījumā, veikto apmaksu iespējams saņemt atpakaļ uz kontu, no kura maksājums saņemts, 14 darba dienu laikā no preces atgriežanas pieprasījuma saņemšanas brīža). Atgriešanas izmaksas Pircējs sedz pats.

Gadījumā, ja Pircējs konstatējis pasūtītās preces nepilnības vai ražojuma brāķi, visas izmaksas par atgriešanu/apmaiņu sedzam mēs.

7. KRĀSAS

Produktu krāsas dzīvē var atšķirties no www.kristibam.lv foto attēlos redzamajām. Šo apstākli var ietekmēt izmantotā datora monitora uzstādītā krāsu izšķirtspēja.

8. DROŠĪBA

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi. Pircēja sniegtie dati KRISTIBAM.LV netiks nodoti nevienai trešajai personai, kā arī pārdoti.

  UZRAKSTI MUMS

  Ja jums ir kāds jautājums, uzdodiet to ar zemāk redzamo kontaktformu.
  Lūdzu, aizpildiet zemāk esošo veidlapu, un mēs sazināsimies 72 stundu laikā.

  X